RT @vonpecka@twitter.com

Když si ulijete peníze a koupíte za ně utajené zámečky ve Francii, fakt to není v pořádku. Musíme změnit zákony ohledně praní špinavých peněz v EU: když je nikdo nedodržuje, jsou k ničemu.

🐦🔗: twitter.com/vonpecka/status/14

RT @jakubzelenka@twitter.com

Jednou ta socha TGM ožije a všechny na té tiskovce zmlátí.

🐦🔗: twitter.com/jakubzelenka/statu

RT @JanLipavsky@twitter.com

O odebraní diplomatického pasu Martinu Nejedlému jsem z opozice usiloval již od roku 2018. Neúspěšně. Proto jsem rád, že k tomu kroku bylo přikročeno alespoň nyní.

🐦🔗: twitter.com/JanLipavsky/status

RT @Mordae42@twitter.com

Mrzí Tě volební výsledek Pirátů a chceš pro nás něco udělat? Sháníme vývojáře v Pythonu a chystáme systémy na komunální volby v příštím roce. Ozvi se nám! forum.pirati.cz/viewtopic.php?

🐦🔗: twitter.com/Mordae42/status/14

RT @olgarichterova@twitter.com

Zakládáme politický institut! Pokud víte o vhodném kandidátovi či kandidátce do vedení, neváhejte poslat tenhle odkaz. Díky za to. A zde podrobně: pirati.cz/tiskove-zpravy/insti

🐦🔗: twitter.com/olgarichterova/sta

Jednání o programovém prohlášení v oblastech digitalizace, ministerstvo vnitra a ministerstvo spravedlnosti. Jednání šlo až překvapivě hladce. V digitalizaci panovala shoda na všem.

Děkuji @JakubMichalek19@twitter.com, @Vit_Rakusan@twitter.com, @makupka@twitter.com, @honzabartosek@twitter.com, @plisekm@twitter.com Uvidíme jak to dopadne.

RT @pirat_dfw@twitter.com

67% lidí podporuje dle @JsmeFer@twitter.com manželství pro všechny. Velký spoustě reálných párů to může reálně zlepšit život.

Tvářit se, že je to nějaká jako hrozná překážka, KONTROVERZNÍ progresivní téma nebo cokoliv je nesmysl. Kdyby byla trocha vůle, může to být skoro hned.

🐦🔗: twitter.com/pirat_dfw/status/1

Osobní integrita? To se u autoritařů nenosí.

RT @seguin47750166@twitter.com

Když v roce 2001 maďarský premiér otvíral most přes Dunaj mezi jeho zemí a Slovenskem zaplacený z 51 % EU, chválil evropskou spolupráci. Když to včera po 20 letech tamtéž slavil, na Unii zaútočil. V obou případech to byl Viktor Orbán. denikn.cz/minuta/725226/

🐦🔗: twitter.com/seguin47750166/sta

Trochu se zpožděním děkuji za hlasy ve volbách!
9 613 preferečních hlasů není málo.

Bez Babiše ve vládě bude líp. Já osobně z veřejného života určitě neodcházím, i nadále budu pracovat na tom, aby naše země byla lepším místem pro život.

Já už mám odvoleno, a co vy? 😎

Stejně jako i vy, i já mám radost z toho, že v mnohých volebních místech jsou fronty. Doufejme, že z těch výsledků budeme moci mít radost! Věřím v to! 🙂

RT @tangero@twitter.com

💡Proč jsou Piráti a Starostové pro transparentnost a digitalizaci státní správy?

👍 Aby se i takový premiér mohl podívat, kolik vlastní nemovitostí a nemusel věřit svým nespolehlivým daňovým poradcům!

🍀

🐦🔗: twitter.com/tangero/status/144

Kampaň vrcholí. Ale kampaň nejsou jen lži ufňukaných premiérů v TV. Kampaň je hlavně o tom setkávat se a diskutovat s lidmi v ulicích.

Dnes odpoledne budu s kolegou v oblasti trojského areálu Univerzity Karlovy - FHS, koleje 17. listopadu. Budeme nabízet náš program pro mladé!

RT @tangero@twitter.com

Jak na digitální transformaci Česka? Slibil jsem, že se na to podíváme hlouběji. A nejlépe s dalšími zasvědcenými hosty. V novém díle podcastu tedy s @ondrej_profant@twitter.com a @michalblaha@twitter.com - co jsou úkoly a výzvy, co jsou dobré příklady a jak na to?
anchor.fm/patrick-zandl/episod

🐦🔗: twitter.com/tangero/status/144

Nejděsivější účet vlády Andreje Babiše a ČSSD.

RT @neschopazabiji@twitter.com

20 000 mrtvých. Není to jen číslo. Zbytečné oběti covidu mají jména, osudy a svoje rodiny. Mnozí z těchto lidí věřili, že Andrej Babiš je schopným manažerem. Zmýlili se. Andrej Babiš odpovědnost nepřevzal. Teď je to na nás.
❗❗Sdílejte prosím a jděte v pátek a v sobotu volit.

🐦🔗: twitter.com/neschopazabiji/sta

"Připustil, že postup nebyl vhodný pro politika, tehdy ovšem prý v politice nefiguroval" - také pěkné.

Show thread

RT @Mikiferjencik@twitter.com

Pojďme udělat z daňových rájů hlavní téma českého předsednictví Evropské unii. Nutná podmínka je vyměnit toho ulhaného pána, který nám bohužel aktuálně vládne.

🐦🔗: twitter.com/Mikiferjencik/stat

Show older
Pirátský Mastodon - Sharing is caring

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!