Jistě si zde někteří všimli nápadu z EU začí šmírovat zprávy ve jménu boje proti pedofilům...
cnn.iprima.cz/zdechovsky-softw
Nelíbí se Vám toto šmírování? Tak čtěte dále.

@miloshavlicek
Vytváří pracovní skupinu k této problematice. Bude rád když se připojí kdokoliv, kdo chce šířit povědomí o této problematice. Skupina je na Matrixu (doporučuji klienta Element.io): matrix.to/#chatcontrol-cz:matr

docs.google.com/document/d/1QJ

#czechpost #czech

🇭🇺 Maďarsko s Viktorem Orbánem ≠ právní stát, demokratická země a řádný hospodář s evropskými penězi. ⚠️ peertube.european-pirates.eu/v

„Rozumný člověk se sám přizpůsobí prostředí. Nerozumný přizpůsobí prostředí sobě. Proto všechen pokrok závisí na nerozumném člověku.“
George Bernard Shaw

Upřímně mi to připadá spíše jako gesto agrese než opravdu seriózně míněný právní podnět. Prostě se snaží zastrašit Evropský parlament tím, že na něj podají žalobu.

seznamzpravy.cz/clanek/nas-zaj

Diverzita je hodnota.

RT @FilipTitlbach@twitter.com

Šéfredaktor magazínu Lui Jakub Starý píše, že byl v centru Prahy napaden skupinou mladých Čechů za to, že se držel se svým partnerem za ruku.

🐦🔗: twitter.com/FilipTitlbach/stat

🇬🇧 Why am I taking legal action against the secret EU-funded video lie detector development? China is now using such emotion-detection technology to oppress the Uigurs:
bbc.com/news/technology-571012

Show thread

Rapport: Deense geheime dienst hielp VS met bespioneren Duitse Kanselier Angela Merkel.

De medeplichtigheid van Denemarken in het NSA-spionageschandaal tegen Duitse politici is aan het licht gekomen in een gezamenlijk onderzoek van de Europese media.
dw.com/en/danish-secret-servic

💪 We would like to contribute to the popularization of probably the best designed open network for secure and decentralized communication - Matrix.org.
Let's use a chat application that cannot be easily regulated by the state and at the same time, it does not depend on any tech giant.

👉 If you want, join us on the Matrix network here: matrix.to/#pirates4liberty:mat

To connect, we recommend the Element.io client: element.io/

Sdílení zdrojů v IT je tak lehké!

RT @SteveStrebl@twitter.com

Fun fact. Máme možná jedinou školku v ČR, která má na webu copyleft. Jelikož městská část nabízí zájemcům z řad škol a školek, že jim zajistí web na otevřené platformě a postará se o něj, je možné, že obrácené céčko budete vídat častěji. 😊🏴‍☠️

🐦🔗: twitter.com/SteveStrebl/status

Pirátský Mastodon - Sharing is caring

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!